Товариство з обмеженою відповідальністю «Торговий дім «Перліт-Інвест»
з радістю вітає Вас на своєму сайті!

Про компанію
Про компанію
Про компанію
Про компанію
Про компанію
Про компанію
Про компанію
Про компанію
Про компанію
Про компанію

Вже понад 10 років в умовах жорсткої конкуренції та постійно зростаючих вимог до нас, як до виробника та постачальника перлітів, наше підприємство впевнено утримує лідируючі позиції по випуску та реалізації спученого перлітового піску та перлітових фільтрувальних порошків на території України.

Маючи амбітні цілі та увесь час працюючи над їх досягненням нашою головною метою завжди залишається створення максимально комфортних умов співпраці для наших клієнтів. Цінуючи свій час, та час наших партнерів ми вкладаємо всі наявні ресурси в створення та запровадження ефективних технічних і технологічних  рішень для отримання високої та стабільної якості готової продукції.

За увесь час розвитку та зростання нами було випробувано перлітову сировину з усіх доступних кар’єрів як на просторах України, так і за її межами, що дало нам великий досвід відбору перлітової породи самої високої якості з кращих світових родовищ, її доставки та ефективного використання, для виробництва перлітового піску та фільтрувальних порошків.

На базі нашого виробництва майже з нуля створена та укомплектована сучасним обладнанням лабораторія вхідного та вихідного контролю сировини та продукції.  Наш персонал постійно проходить різного роду курси по підвищенню кваліфікації.  

Співпрацюючи не лише з будівельною, металургійною, аграрною, хімічною а й харчовою галузями та орієнтуючись не лише на внутрішні державні а також і на міжнародні стандарти наше підприємство постійно проходить зовнішні незалежні аудити як в сфері менеджменту якості так і в сфері безпеки готової продукції.  

Ми вкладаємо всі сили та націлюємо їх на принесення Вам успіху та задоволення від співпраці!  

З повагою, колектив ТОВ «ТД «Перліт-Інвест».

Нашими клієнтами є такі компанії: